#capital

#Remera END Mostaza 🆙️ •Joggers Cargo Negro 🖤 Ya disponibles en nuestro local #Cordoba #Capital y tienda online 👇🏼 www.loned.com.ar


0💬Normal

Hoje é o dia do cliente e nosso propósito é investir no sonhos de vocês! ⠀ ⠀ #investimentos #finanças #xxi #capital #vidafinanceira #rendavariavel #mulheresinvestidoras #sonhos #cliente


0💬Normal

Genial domingo soleado en la capital para todas/os, recuerda nuestro horario de atención tanto en los #LocalesSurah y de nuestros conaultores. . . ×SOMOS FABRICANTES Y MAYORISTAS× . . #CABA #IndustriaArgentina #Flores #Capital #Argentina #BA #Baires #BuenosAires  #VentasAlMayor #VentasAlMenor #MayorYDetal #Ropa #Jeans #Woman #Pantalones  #Tgif #Girl #RopaFemenina #Summer #Moda #RopaParaMujer #Otoño #Invierno #Mayorista #SurahJeans #Fashion #Outfit #Girl


0💬Normal

Schreibt eure Meinung in den Kommentare Verbreitet das wenn ihr es auch schewiße findet und zeigen das es nicht gut ist. Also ich finde es einfach nur scheiße . . #tiere #armetiere #indien #assi #berlin #berlinlebt2 #berlinlebt #kmn #kmngang #capital #capitalbra #samra #bonezmc #rafcamora


1💬Normal

Ten kur teka Neris... #sky #city #beautiful #river #love #trees #autumn #capital #небо #город #деревья #красиво #река #осень #любовь #столица #photography #фотография #instagood #instagram #инстаграм #2019


0💬Normal

Follow @thyworld_ pour plus de contenu 🌍⁠ Like pour nos pays !⁠ _______________________________________________⁠ *⁠ *⁠ *⁠ *⁠ *⁠ *⁠ *⁠ *⁠ ________________________________________________⁠ #planete#monde#terre#population#bleu#love#europe#usa#afrique#asie#earthfocus#picoftheday#sciences#vert#citoyen#globe#ville#capital#pays#photooftheday


0💬Normal

This handsome man got s tour of the White House this weekend. ❤️ #growingup #tomas #whitehouse #capital


1💬Normal

Pjesa 11 Isha aq e lodhur saqe mund te fleja per nje vit te tere. Nuk kisha fuqi te ngrihesha. Per here te pare dyshemja ishte teper e rehatshme dhe thjesht duke qendruar aty e kuptoja se sa e pafuqishme isha. Po veshtroja tavanin dhe nuk kisha asnje mendim. Thjesht po veshtroja. "Deni cohu menjehere nga aty dhe hajde te shoqeroj per ne shtepi." U ngrita me aq fuqi sa me kishte ngelur. Mora canten e sportit dhe nuk u ndrrova nga rrobat qe kisha. Shkova drejt Ronit pasi po mbyllte deren dhe me pas u drejtuam per tek makina e tij. Hapa deren dhe u ula. Roni ndezi makinen dhe u nisem. Mora kufjet dhe i vendosa ne vesh. Fillova te degjoja kenge te lehte dhe mbeshteta koken tek dritarja e makines. Syte po me mbylleshin por nuk me zuri gjumi. E si mund te te ze kur ke nje person qe te çokit ne koke sa here mbyll syte??. Roni po perpiqej te me mbante zgjuar derisa te arrinim ne shtepine time. Pas disa minutash arrita ne shtepi. Ronit i thash qe te mos shqetesohej per mamin time sepse ajo nuk ndodhej ne shtepi. Po. Sonte do te rri serish vetem. E falenderova Ronin dhe hyra brenda ne shtepi. Shkova drejt e ne dhomen time dhe u shtriva ne krevat. Pertoja aq shume te lahesha por me mir te lahem sesa te flej me ere kunderbuese. Epo te stervitesh per 4 ore dhe te mos djersitesh shume ske cfare i ben. Shkova u lava dhe pas nje gjysem ore zbrita per ne kuzhine. Hengra dicka te shpejte dhe u ngjita serish per ne dhomen time. Fika driten dhe u shtriva. Por dhoma e Tajlerit ishte e ndezur. Dhe ora ishte 1 e gjysem. Shkova drejt dritares te mbyllja perden kur syri me zuri dicka. Tajleri ishte ne dhomen e tij ne cep te krevatit me nje shishe alkoli ne dore. Koken e kishte ulur dhe thjesht po qendronte atje si nje statuje. E di qe nuk duhet te nderhysh tek te tjeret sidomos tek ai person qe sdo te kete pune me mua sic e tha dhe ai vete. Por ai ndodhej ne nje gjendje mjerane dhe sinqerisht e ndjeja se duhej ta ndihmoja "Ej Tajler?!" I therrita me ze paksa te larte nga dritarja dhe dhomes sime. #vazhdon 😍🌷


1💬Normal

𝐹𝓁𝑜𝓇𝒾𝒶𝓃 𝐻𝑒𝓁𝓁𝑒𝓇 Premium Diamonds , ••𝒮𝒽𝑜𝓅 𝒶𝓉 𝒻𝓁𝑜𝓇𝒾𝒶𝓃𝒽𝑒𝓁𝒾𝑒𝓇.𝒸𝑜𝓂•• . . . . . . . . #money #cash #green #luxury #jewelry #limitededition #art #designer #celeb #celebrity #paid #exclusive #vip #luxurylife #luxurylifestyle #ones #design #expensive #greens #rich #instarich #diamond #capital #stacks #florianhelier #diamonds #most #stuff #billionaire #classic


0💬Normal

As per historians, Vizhinjam, located at the extreme south-western tip of South Asia, served as an important port throughout the history of the region. The location is economically and geopolitically significant as a key point connecting the shipping between Southeast Asia and the Middle East. . . #originalsound .... shot on a50 #seafood #sea #trivandrumdiaries #trivandrumdays #south #capital #kerala #seaglass


0💬Normal

#potafleurs #閉まってるぅッ #capital #パン #西宮ガーデンズからの奈良 #晩飯じゃんぼ


0💬Normal

Hi guys we are very happy to say that with commitment and dedication, Brickell International Realty has set ground in New York City to connect business between NYC and MIA. For more information on reallocation, investments and business opp in Miami, WhatsApp Us or shoot Us at DM. BRICKELL INTERNATIONAL REALTY 📞 +1 (786) 397-5971 📧 contact@brickellintl.com 🌐 Brickellintl.com * #miami #brickell #miamibeach #realestatedevelopment #lift #urban #cre #capital #city #realestateinvesting #marketingdigital #realestate #business #motivation #bostonstrong #marketing #entrepreneurship #bodybuilding #boston #inspiration #newyork #businessman #businessowner #luxury #mindset #newyork #trainings #nyc


0💬Normal

Pierwszy półmaraton odhaczony! 21 kilometrów pokonane w 1:45! Jak na pierwszy raz nie jest źle! 😂💪🏼 Dobra tam...czas na pizzę 🏆🍕 „Always improve yourself and achive your goals” 👊🏼🤙🏼⚽️ . . . #me #runner #running #run #halfmarathon #done #bieglechitw #pkopolmaraton #gniezno #capital #happy #sport #boy #polishboy #l4l #target #bieganie #poland #polska


6💬Normal

Happy birthday mommy. May we continue to drive each other crazy for years to come .. . . . . . . #happy #birthday #mom #son #m #love #crazy #home #sweethome #happybirthday #today #pictureoftheday #photooftheday #photography #awesome #moments #fun #saxena #delhi #capital #cherish


7💬Normal

@kmn_azet / @kmn_zuna Le Le Le


10💬Normal

The early bird gets the worm?🦅🐛🕘. Time is everything to those who want to stand out and be successful. Be prepared to do what the majority won’t and ensure that you have a morning routine that works for you! It can make a world of difference🌎💥.


1💬Normal

😂😂😂 ➖➖➖➖➖➖➖ ➖ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Follow - @thenjezemre_ Follow - @thenjezemre_ Follow - @thenjezemre_ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #aşk #thenjeteshpirtit #thenjezemre_ #thenje #thenjezemre #mozzikfans #kidator #loredana #capital #majk #prishtina #peja #kosovo #shqiptar #shqip #nihan #karasevdadizi #kida #kidator #prishtina #peja #gjakova #shqiptar #getinjofan #luanavjollca


2💬Normal

January 31st, 2019 Gregorian counting of years (GC)/71 since the founding of the new state of #Israel (SF), Feast Day of #Saint John #Bosco¹, Federal #Capital and State of #Vienna, Republic of #Austria, #European Union - #Europe, #Eurasia, #Earth. _ ¹#Roman #Calendar of the Holy Roman #Catholic #Church of #Jesus #Christ (HRCCJC). #Europeans #Germans #Austrians #GermanAustrians #EUCitizens #Wien #sterreich #EU #EUBürger #Germany #Deutschland #Europa


0💬Normal

Pjesa 10 Dhe ti bere gabim qe thyve rregullat. Tani do e kesh punen pisk." "Nuk me intereson Tajleri apo banda e tij cfardoqofte. Nuk du te kem lidhje me ate dhe asnji ketu ne kete shkoll. Tani ka mundsi qe te levizesh?" Ajo po mendonte dhe me veshtronte derisa beri nje hap anash dhe un ika. Shkova ne shtepi dhe hengra dreken. Mami nuk ishte kthyer akoma. Ne telefon pash se kisha dy mesazhe. Njeri nga mami dhe tjetri nga nje numer i panjohur.Po e veshtroja foton me vemendje dhe Tajleri me te vertet ka disa tipare si te Ronit. Por si ka mundesi qe Roni te jet babai i Tajlerit? As ne shtepine e Tajlerit nuk kam pare Ronin te hyje nje here te vetme apo qofte ndonje burre tjeter. "Tajleri. Nje nga bokstieret me te mir te ketij qyteti dhe djali im. E njeh?" Tha Roni duke hyre ne dhome dhe duke treguar per foton qe po shikoja. "Po. Ne fakt pervec se e kam ne shkoll jemi dhe fqinj." I thash dhe syte akoma nuk i kisha ndare nga ajo foto. "Por akoma nuk po e kuptoj se si ti je babai i tij. Tani qe po ju veshtroj te dy tek kjo foto ngjani por asnjehere nuk te kam pare te vish qofte dhe nje here ne ate shtepi." "Eshte nje histori e gjate dhe mund ta tregoj nje dite tjeter. Thjesht perpiqu mos ia tregosh kete gje te tjereve. Tajlerit nuk do i pelqente kjo gjo. Dhe djemte qe sterviten ketu jane si te familjes prandaj dhe ti tani ben pjes ne kete familje. Tani hajd te stervitemi perpara se te vin djemte." "Mos ki marak nuk tregoj gje. Erdha sa te lidhe atletet." Dhe pasi mbarova pune shkova drejt Ronit qe ndodhej afer thesit te boksit. Vesha dorezat e zeza te boksit dhe po degjoja Ronin. Ai filloi te me shpjegonte cdo gje me perpikmeri. Nga qendrimi i trupit ,levizja e krahut, forcimi i grushtit dhe menyra te ndryshme si te mbrohesha. Me pas filluam me ushtrime te tjera dhe pa e vene re ora kishte ikur. Ishte 11 e darkes dhe une akoma isha ne palester e shtrire ne dysheme. Nuk po i ndjeja me krahet apo me mire cdo kocke te trupit tim. #vazhdon 😍🌷 View all 13 comments


1💬Normal

Zócalo CDMX #Capital #cdmx #zcalo


0💬Normal

"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on." Robert Frost ........ DM ME TO FOR INFO AND GUIDELINES ON BITCOIN INVESTMENT!!... ....... #forex #bitcoin #broker #tradeforex#ethereum #makemoney#makemoneyonline #finance #inspire #cryptocurrency #invest #investment#wealth#capital


0💬Normal

My philosophy of life is that if we make up our mind what we are going to make of our lives, then work hard toward that goal, we never lose--somehow we win out." Ronald Reagan ........... DM ME TO FOR INFO AND GUIDELINES ON BITCOIN INVESTMENT!!... ....... #forex #bitcoin #broker #tradeforex#ethereum #makemoney#makemoneyonline #finance #inspire #cryptocurrency #invest #investment#wealth#capital


0💬Normal

La torta è stata un po' più grande rispetto al solito: "You make a wish" 🎂 . . . Grazie a tutti per gli auguri, in tantissimi avete contribuito a rendere la giornata speciale❤️ #compleanno #italiangirls #roma #art #instadaily


1💬Normal

Ayer fue un muy buen día. Dos chicas de mi organización y yo viajabamos al capital de Ecuador, Quito, para encontrar otra chica que vive allá. El primer día llegamos a las 10 en la noche y entonces solo caímos en nuestras camas en un hostal cerca de la catedral de Quito. Ayer, visitamos exactamente este catedral y allá también encontramos esa otra chica. Subimos los torres de la catedral y tomamos unas fotos, los cuales compartirá con ustedes más tarde también. Después caminabamos un poco en la ciudad sin planes que hacer exactamente y nos acercamos tranquilamente a una montaña con una estatua que parecía muy chevere. Entonces la escalamos así. Muy cansado, pero al final tuvimos una vista increíble a la ciudad y las montañas. Acabamos ese día en un restaurante y comimos pizza y esos crêpes juntos que fueron muy ricos. Hoy día vamos a subir una montaña más grande en teleférico, donde tendrámos una vista todavía mejor a todo. #travel #reisen #ecuador #ecuadortravel #quito #quitocity #capital #crepes #crpes #extranjero #visitante #viaje #viajar #tiempolibre #juntos #food


0💬Normal

Register with a licensed trading company and get traded for by a trusted account manager and get a better return in just 7days ........ DM ME TO FOR INFO AND GUIDELINES ON BITCOIN INVESTMENT!!... ....... #forex #bitcoin #broker #tradeforex#ethereum #makemoney#makemoneyonline #finance #inspire #cryptocurrency #invest #investment#wealth#capital


0💬Normal

🔘<<@novasfl0w @novasfl01 • • • 📲+829-404-2507 📲+829-435-0156 • • • • !!ENVÍOS A TODA PARTE DEL PAÍS✅✅ . .ESTAMOS UBICADO EN LOS MAMEYES C/ calle central #53 la tablita !! Alado del Cormand antiguo (MEJIA) •para envío y DELIVERY 10:00am a 6:00.pm. LUNES A DMG • • • #papadelosflow#republicadominicana#oferta#losmameyescity #santiago#azua#ocoa#riofula#capotillo#losguandules#herrera#capital#monterey#purtoplata#sanjosedeocoa#picante#regalo#barato#bani#rico#millonario#original#santiagodeloscaballero#trucho#novasfl0w#elhombre#pampara#novasfl01#launiversidaddelfloow🎓


0💬Normal

🔘<<@novasfl0w @novasfl01 • • • 📲+829-404-2507 📲+829-435-0156 • • • • !!ENVÍOS A TODA PARTE DEL PAÍS✅✅ . .ESTAMOS UBICADO EN LOS MAMEYES C/ calle central #53 la tablita !! Alado del Cormand antiguo (MEJIA) •para envío y DELIVERY 10:00am a 6:00.pm. LUNES A DMG • • • #papadelosflow#republicadominicana#oferta#losmameyescity #santiago#azua#ocoa#riofula#capotillo#losguandules#herrera#capital#monterey#purtoplata#sanjosedeocoa#picante#regalo#barato#bani#rico#millonario#original#santiagodeloscaballero#trucho#novasfl0w#elhombre#pampara#novasfl01#launiversidaddelfloow🎓


0💬Normal

🔘<<@novasfl0w @novasfl01 • • • 📲+829-404-2507 📲+829-435-0156 • • • • !!ENVÍOS A TODA PARTE DEL PAÍS✅✅ . .ESTAMOS UBICADO EN LOS MAMEYES C/ calle central #53 la tablita !! Alado del Cormand antiguo (MEJIA) •para envío y DELIVERY 10:00am a 6:00.pm. LUNES A DMG • • • #papadelosflow#republicadominicana#oferta#losmameyescity #santiago#azua#ocoa#riofula#capotillo#losguandules#herrera#capital#monterey#purtoplata#sanjosedeocoa#picante#regalo#barato#bani#rico#millonario#original#santiagodeloscaballero#trucho#novasfl0w#elhombre#pampara#novasfl01#launiversidaddelfloow🎓


0💬Normal

🔘<<@novasfl0w @novasfl01 • • • 📲+829-404-2507 📲+829-435-0156 • • • • !!ENVÍOS A TODA PARTE DEL PAÍS✅✅ . .ESTAMOS UBICADO EN LOS MAMEYES C/ calle central #53 la tablita !! Alado del Cormand antiguo (MEJIA) •para envío y DELIVERY 10:00am a 6:00.pm. LUNES A DMG • • • #papadelosflow#republicadominicana#oferta#losmameyescity #santiago#azua#ocoa#riofula#capotillo#losguandules#herrera#capital#monterey#purtoplata#sanjosedeocoa#picante#regalo#barato#bani#rico#millonario#original#santiagodeloscaballero#trucho#novasfl0w#elhombre#pampara#novasfl01#launiversidaddelfloow🎓


0💬Normal

Несколько лет назад я смотрела фильм про Берлинскую стену 🎥🎞️🧱🇩🇪 (не помню названия) и меня он так впечатлил, что до сих пор вспоминаю некоторые эпизоды и ужасаюсь.😣😣😣 А побывав тут, я осознала - все плохое позади и это счастье!🙌 Ведь единение народа - это главное! А близкие и родные всегда должны иметь возможность обнять друг друга и говорить о любви!🙏 ❤️🇩🇪 ------------------------------------------------------- 🖤 𝓐𝓵𝓵 𝓭𝓻𝓮𝓪𝓶𝓼 𝔀𝓲𝓵𝓵 𝓬𝓸𝓶𝓮 𝓽𝓻𝓾𝓮! 🖤 2️⃣7️⃣📍🗺️ ------------------------------------------------------- #berlin 🇩🇪 #берлин🇩🇪 #germany🇩🇪 #deutschland🇩🇪 #германия #фрг  #brd #capital #berlinerdom #iloveberlin #berlinermauer #europe_vacations #worldwide  #topeuropephotos  #wonderful_places #travelblogger #lovely #traveladdicted #beautifulcity #my_trip_my_adventure #tourisme #vacationmode #instapic #europetravel #likeforlikes #kostravel #instagram #самостоятельноепутешествие #авторскийтур #authors_tour 👫🚗📍🗺️🇩🇪


0💬Normal

I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." Michael Jordan ........ DM ME TO FOR INFO AND GUIDELINES ON BITCOIN INVESTMENT!!... ....... #forex #bitcoin #broker #tradeforex#ethereum #makemoney#makemoneyonline #finance #inspire #cryptocurrency #invest #investment#wealth#capital


0💬Normal

京都駅、エモい。 やっぱここやんなあ。 #capital #都 #日本の首都 #京都 #Kyoto


0💬Normal

always do it on my own so I gotta get through it and the only thing I know is to love what I'm doing 💪 • • • #weekendvibes #berlin #capital #berlinvibes #girlstrip #bestfriends #happygirl #newhair


1💬Normal

„Nie mamy skrzydeł by latać a mimo tego to nasz cel” • • • • #polishboy #warsaw #weekend #city #instaboy #instagood #instaphoto #instapic #pic #photo #daily #instadailyphoto #photooftheday #capital #moliera2 #wings #angel #model 😂


4💬Normal

Next Page