#tirana

#tirana photo

Mangalem 21 eshte vendi ideal per shtepine tuaj te re! 😊🏡 Nxitoni te prenotoni hyrjet me cmimet me te lira ne treg ne numrin tone te kontaktit: ☎️ +355 67 20 111 70 📧 bujana.bedeni@kontakt.al • • • #homesweethome #build #construction #design #architecture #marketing #greenspaces #happyliving #happyfamily #mangalem21 #kontaktshpk #tirana #albania


0commentNormal

#tirana photo

🏡 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟑+𝟏 𝐩𝐞𝐫 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐣𝐞! 📍 𝐆𝐚𝐫𝐝𝐞𝐧 𝐑𝐞𝐬𝐢𝐝𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐓𝐮𝐫𝐝𝐢𝐮 📐 𝟏𝟐𝟖 𝐦𝟐 💶 𝟗𝟗,𝟓𝟎𝟎 € • Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi prane Fushes se Aviacionit. Ndodhet ne katin e gjashte dhe organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Per nje vizite ne prone na kontaktoni; 📲 𝟎𝟔𝟗𝟕𝟎𝟓𝟔𝟑𝟏𝟓 #apartmentliving #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #c21 #apartment #century21cpm #c21cpm #durres #century21botaniku #shtepi #agjent #qira #century21albania #realestatealbania #apartament #shqiperi #century21infoprona #shitje #blej #2020 #century21cpmsmart #century21bosko #buyinalbania #investinalbania #rentinalbania @century21infoprona @c21cpm_smart @century21bosko @century_21_botaniku


0commentNormal

#tirana photo

😁😁😁Nqs femijet duan te dalin jasht me kohe karantine😁😁😁 ❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎ Klinika Dentare @smile.up_ Adresa rr. Barrikadave 📲whatsapp 069 2175132 ❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎ . . . . #albania #kidator #tirana #albanian #dafinators #luanator #butrintimeri #shqiperia #ledrivula #shqiptar #dhuratadora #mozzik #xhensilator #shqiperi #visitalbania #noizy #fero #eraistrefi #tayna #porositonline #kuqezi #porosit #rinator #valzator #shqiptare #morenataraku #elvanagjata #capitalt #tiranacity #tiranapost


0commentNormal

#tirana photo

▶️Për më shum ◀️ ↘️↘️Follow  faqen ↙️↙️ 🌺@krenaria.islame🌺 🌺@krenaria.islame🌺 🌺@krenaria.islame🌺 . . . . . . . . . . #gjakova #gjilan #mitrovica #prishtina #peja #prizerni #ferizaj #presheva #tetova #gostivari #kumanova #shkupi #shkoder #elbasan #tirana #durrs #diber #berat #fier #ulqin #vlor #gjirokaster #kukes  #albania #Kosova  #maqedonia


0commentNormal

#tirana photo

Hey Balkans!⁣ ⁣ Don’t miss out on an exclusive fashion⁣ experience just for you, this season.⁣ ⁣ Hit the right notes in the NEW⁣ collection of fashion products from Balkan Couture; great styles, top-notch⁣ designs, all with you in mind.⁣ ⁣ From t-shirts to hoodies, flip flops,⁣ sweat shirts, crop tops, socks and tank tops, we have amazing Balkan clothing⁣ for men, women and children.⁣ ⁣ TAG a loved one you want to buy for… #balkangirl #balkanstyle #bosniangirl #balkans #balkan #banjaluka #zagreb #srbija #serbia #serbian #ig_belgrade #bosna #novisad #ig_srbija #сербия #ni #kragujevac #bosnia #montenegro #albania #instagramsrbija #kosovo #kotor #tirana #bosnian #adriaticsea #crnagora #slovenia #bulgaria #romanian


0commentNormal

#tirana photo

Artist i vertete! Nuk ka karantine per muziken! Postimet me te bukura te INSTAGRAMIT keto dite! #eugentbushpepa #music #musician #tirana #albania #quarantine


0commentNormal

#tirana photo

Pranvere e plote 🌼🌸🌺 ne shtegun🚴‍♂️ sekret🧐 te stervitjes time se perditshme🔃 Surrel - lanabregas Video plot - Youtube, lin in bio Spring on my training secret trail 😊 _______________________________ #downhill #enduromtb #tirana #albania #bike #mtb #rockymountainslayer #rockymountainbikes #adventure #adrenaline #rideordie #lovetheride #mtbislife #trail


0commentNormal

#tirana photo

We give value your most beautiful moments😘🥰 www.youtube.com/studiojeti www.facebook.com/studiojeti www.studiojeti.com #studio #studiojeti #albaniangirl #albania #albanian #kosovo #prishtina #shqipe #tirana #dasma #kosova #shqiperia #shqiptar #albaniangirls #nuse #shqiptare #albanianwedding #shqip #albanianboy #dasmashqiptare #shqiponja #albanianmusic #albanians #albaniansbelike #fustana #shqiperi #kidator #kosovare #foto #video @natyra_e_qete_keshtjella @jaguar_sposa_by_sonila1


0commentNormal

#tirana photo

🌕 Incredible sketching 😂 Swipe 👉 😊 Who will grab the hamburger? 🍔 • Artist @ciscoartist • Follow @artinstic for more!! • • #artinstic #artgaleri #tirana #learnmind #artjoins #love #art#artwork #nice #cute#couple#goals #friendly #artistic #artstagram #artshow #spongebob #art_empire


6commentNormal

#tirana photo

9 PRILL 2008. Sot është dita kur Parlamenti i Republikës së Kosovës miratoi KUSHTETUTËN dhe gjithashtu në këtë datë në 1667 ekspozita e pare e artit publik në botë u mbajt në Paris .Në 1926 lindi Hug Hefner, themeluesi i revistës "Playboy". Më 1928 Islami u njoh si feja zyrtare e Turqisë .Në 1970 Paul McCartney njoftoi se ai nuk do të bashkëpunonte më me John Lennon, duke i dhënë fund Beatles. ⠀ . ⠀ . ❤️❤️❤️⠀#Repost @kaltrinahoxha --- #onlyprishtina #shqiperia #shqiptar #shqipe #kuqezi #durres #tirana #prizren #kosova #prishtina #peja #gjilan #gjakova #mitrovica #vlora #podujeva #ferizaj #saranda #tiranacity #prishtinacity #prishtin


0commentNormal

#tirana photo

Jepini jete mureve tuaja me letrat dhe fotot murale te shumellojshme qe ne ofrojme 😊 ———————————————— Leter italiane,gjermane,belge dhe foto murale etj : ne : 📍Inspiration,Rr.Barrikadave poshte Aleances Franceze ☎️0682017030 📍Leter murale Comfort Decor ,Rr. Myslym Shyri ☎️0682051964 ————————————————— #wallpaper #wallpaper installation #wallandeco #wallcovering #interior #tapeten #instadaily #letermuraleinspiration #classic #pune #interiorstyling #interiordecor #interiordesigner #homedecoration #home #homesweethome #homedecor #house #wallshop #tirana #homedesign #cartadaparati #murals #decor #decorations #decorating #letermuri #letermurale #wallpapershopping ——————————————————— Follow: @letermuralecomfortdecorshop Follow :@letermuraleinspiration


0commentNormal

#tirana photo

➡️Super oferte ➡️Ishte 2000 Lekë ➡️Bëhet 890 Lekë ➡️Me lirë se kudo tjetër ➡️Modeli me i shitur ➡️MP3 Bluetooth ➡️Lidhet me Bluetooth ➡️USB ➡️Kartë Memorie ➡️Fish AUX ➡️Vjen bashkë me Fish Aux ➡️Oferta vetëm për pakë ditë ➡️Sasi e limituar ➡️Transporti falas brenda Tiranës ➡️#MundesiTransportiKudo🚙 ______________________________________________ 👉Transporti falas brenda Tiranes 👉Transport në çdo qytet brenda dy ditëve 👉Paguaj kur mer porosine 👉Për porosi Online: Tel/WhatsApp/Viber 0684670863 👉Këto dhe shumë produkte të tjera i gjeni te @smart_shop__ 👉Follow @smart_shop__ 👉Follow @smart_shop__ #paguaj_ne_dorzim ________________________________ 👉Transport në çdo qytet brenda dy ditëve 👉Paguaj kur mer porosine 👉Për porosi Online: Tel/WhatsApp/Viber 0684670863 👉Këto dhe shumë produkte të tjera i gjeni te @smart_shop__ 👉Follow @smart_shop__ 👉Follow @smart_shop__ #smartwatch #paguaj_ne_dorzim #blionline #smartwatch #blilire #minispeaker #blitani #cover #blingashtepia #transportfalas #mp3player #carmp3player #albania #tirana #shqiperia #shqiperi #transportfalasnetirane🚕 #smartshop #blismart #porositngashtepia


0commentNormal

#tirana photo

Mi reina del tamarugal Virgen del Carmen ,devoción y respeto, amor y fortuna la mía que llegarás a mis manos y crearte con mi alegría en tus propios colores... Viva ya!!!! #decoupage #pintura #artesania #hechoamano #virgen #virgendelcarmen #viegendelatirana #tirana #amor #regalosoriginales


0commentNormal

#tirana photo

Grafiku i vdekjeve në SHBA nga koronavirusi 😐🤔, KUJDES KUJDES KUJDESSSS ・・・ #Repost @nytimes ・・・ The United States on Monday crossed a grim threshold of 10,000 deaths from the #coronavirus. The first 5,000 deaths came in just over a month’s time, and in fewer than 5 days, the second 5,000 followed. This map shows how quickly the death toll has risen in metro areas across the country. Unfortunately, this growth is likely to continue. Tap the link in our bio to see how your area has been impacted. ・・・ #koronavirus #tirane #shqiperi #tirana #prishtina #kosovo #kosova #albania #uneqendrojneshtepi #unerrineshtepi #unqëndrojnështëpi #showbizishqiptar #muzikshqip


0commentNormal

#tirana photo

#NewDesign .@metal_furniture_tirana #Chair #MetalChair #Tirana #Albania #Karrige #metal_furniture_tirana #Design


0commentNormal

#tirana photo

Sandale me Super Cmime 🎁❤🎁❤🎁 Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫 Website: https://www.ilcammino.al #albania#tirana #travel #love #nature #photography #visitalbania #photooftheday #summer #instagood #beautiful #sea #beach #shqiperia #saranda #sunset #mountains #follow #holiday #picoftheday #fashion #travelphotography #trip #instatravel #travelgram #sun #amazing #ksamil #tirane #photo


0commentNormal

#tirana photo

Mirëmëngjes nga Tirana 🌞🤩 . @remaxadvantage.al . #tirana #lovemycity #goodmorning #goodvibes #remaxadvantage.al #realestate #shitje #qira #blerje #


0commentNormal

#tirana photo

Dyqan me cmim okazion ne kompleksin AnA i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. 🔹️ 📧 erli.luli@kontakt.al 🔹️ #ana #okazion #Kontakt #dyqan #bestdeal #bestprice #tirana


0commentNormal

#tirana photo

Apartament 1+1 me siperfaqe 61.1 m2 me orientim nga Perendimi. 🔹️ ✔ Cilesi e larte ndertimi ✔ Cmimi me i mire ne treg ✔ Mundesi financim 🔹️ 📧 erli.luli@kontakt.al 🔹️ #mangalem21 #Kontakt #bestprice #bestdeal #bestintown #tirana


0commentNormal

#tirana photo

Which is your favourite 1-9?🤔 Follow @artinstic for more ❤😍 • • By @_tan_tattoo 💛 . • • . . . . #artinstic #artgaleri #tirana #tattoo#artist #artwork #illustration #digitaldrawing #digitalartist #arts #drawing


10commentNormal

#tirana photo

100/366/20 Each of us begs for something in this life, lucky are those who have the knowledge and the will to work for achieving their goals. For every good thing in life we have to pay its price, it's better to pay with work and sweat than with humility and dignity. . . #CoVid19 #DAY27/RKS . #photooftheday #photooftheday📷 #Prishtin #Tirana #travel #travelphotography #city #citylife #photography #cityscape #streetphotography #streetart #streetstyle #streetwear #discover #photoshoot #street #natgeo #phantom #canonphotography #canon_photos #canon #gopro #time #teamcanonc


0commentNormal

#tirana photo

@ston.official DISS per Kastron te konga e re ! Çfar mendim keni? - Follow @musicnews.al - #kosovo #albania #estrada #rap #dj #hiphop #trap #prishtina #tirana #tetova


0commentNormal

#tirana photo

Amin Ya Rabb☝❤ Ditë të mbarë, qofshi në mbrojtjen e Allahut💛 @globi_islam . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . #albania #tirana #durres #elbasan #vlore #fier #korce #shqipe #kavaje #sarande #tropoja #kuks #diber #burrel #shkoder #berat #lezhe #kosove #prizren #peje #gjilan #gjakove #kumanova #podujeva #shqiperia #globiislam #prishtina #tetova #shkupi #maqedonia


6commentNormal

#tirana photo

Do iki gjermani 😂😂😂😂😂


1commentNormal

#tirana photo

Tirana ❤ që duam, në pritje ndërsa reflektojmë thellesisht për çmimin e jetës! #tirana#albania# #streets#city# #mytown#


0commentNormal

#tirana photo

⚔️#karantina⚔️#tirana #prishtina #german #swizerland #belgium #usa 👐🇦🇱😂


0commentNormal

#tirana photo

New post 😎😎#tiktok #foryou #tirana


6commentNormal

#tirana photo

𝐀𝐧 𝐀𝐥𝐛𝐚𝐧𝐢𝐚𝐧 𝐬𝐮𝐧𝐬𝐞𝐭 #Tirana #balcans #Albania 🇦🇱 #NikonD3500 #albaniatourism #HolympePhotography #tiranaalbania @albania.tourism #lovealbania


0commentNormal

#tirana photo


1commentNormal

#tirana photo

🎨 SINNER . MEKATAR #surrealism . 🤔 E mendon ndonjeri... sikur Eva mos ta kishte kafshuar mollen,si do ishte bota 🌍 ? . . . . #surealism #Art #painting #oilpainting #oil #oilpastel #philadelphia #philly #usa #pensilvania #albania #tirana #colores🎨 #quarantinelife #life #man #apple #red #blue


4commentNormal

Next Page